XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 LISTOPADA 2018 ROKU

Ogłoszenia parafialne

1. Słowo Boże stawia dzisiaj pytanie na najważniejsze przykazanie w naszym życiu i w naszych relacjach z bliźnimi, a może bardziej o to jak traktuję Boże wezwanie i Boży głos w tej sprawie? Czy stać mnie na przyjęcie Bożego przesłania z wiarą żywą i życiodajną? Czy odpowiedzialnie realizuję w swoim życiu te Boże wskazania? Dzisiaj niedziela adoracyjna mająca nas przygotować do nieustannego przeżywania daru wolności. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozważanie Słowa Bożego w czasie adoracji.
  2. Nabożeństwa wypominkowe do 8 XI (czwartek) o godz. 17:30. Zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji Zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystych Mszy św. na cmentarzu parafialnym. Msze św. za Zmarłych polecanych w wypominkach będą sprawowane bezpośrednio po nabożeństwie wypominkowym do 8 XI. W każdym dniu w tej oktawie można zyskać odpust zupełny raz dziennie i ofiarować go w intencji zmarłych (dyspozycja duchowa i nawiedzenie cmentarza).
  3. W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada. Zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Niech uroczysta modlitwa zostanie wypowiedziana sercem i duszą w czasie każdej Mszy św. niedzielnej.
  4. Kolejna katecheza dla kandydatów do bierzmowania w piątek 9 XI o 18:30. W listopadzie będzie jeszcze kolejne spotkanie 23 XI – piątek o 18:30.
  5. Do naszej dyspozycji prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Nowe Życie, Apostolstwo Chorych i U świętego Jacka.
  6. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i łask Bożych w ciągu tygodnia.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 listopada 2018 roku
9:00           + Henryk Muszyński – 1 rocznica śmierci
11:00         + Edward Wlaź – int. rodziny Wlaziów z Katowic
13:00         W int. Patrycji z racji chrztu, o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla całej rodziny